På fredag , den 6. mars, reiste animasjonsklassen endelig på hyttetur!
![]() |
![]() |
Endelig fikk animasjonsklassen sjansen til å vise at vi er ikke late drog alle sammen! Siden alle de andre klassene har dratt sin kos tenkte vi at vi skulle ta oss en tur vi óg, og Runde fyr ble målet.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Vi fylte sekkene med mer enn nok mat og gikk i bratte bakker (ja, Christian, de bakkene var bratte, ikke slakke!) i en tåkeeim fredag ettermiddag.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Vi brukte helgen til kortspill, gjemsel, kreativ inspirasjon, film og utforskning av nærområdet. Lørdag gikk de fleste opp til fuglefjellet og fikk kjenne vinden blåse opp i ansiktet. Vi så til og med havørn sveve majestetisk over oss!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Søndag var det kvinnedag, og det var alle jentene svært fornøyd med, da guttene ordnet frokost, og tok seg av vaskinga av hytta, mens vi satt og spilte kort.
Animasjonsklassen vil mer på tur!
Av Yngvil
![]() |